Организер за хартии 3 во 1

799 ден

499 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Уникатен дизајн кој спојува диспензер за алуминиумска, стреч фолија или хартија за печење и држач за хартија, безвременски и модерен дизајн; лесно може да се чува во фиоки и шкафови, едноставен за употреба и чистење.

Лизгачкиот секач овозможува безнапорно, прецизно сечење со користење на само еден прст; предниот раб на фолијата останува во подготвена положба за следната употреба.

Овој диспензер е изработен од висококвалитетна пластика. Ја краси вашата кујна со уредно поставени кујнски фолии и ја одржувајте чиста и организирана вашата кујна. Држачот ви овозможува кујнските хартии да ви бидат на дофат на раката во вашата кујна, бања, занаетчиска соба, перална, помошна просторија или работна површина.

Заштедува простор: Држачот за хартија 4 во 1 е паметен избор за да заштедите повеќе простор во вашата мала кујна. Можете лесно да држите кујнски хартии додека уредно ги чувате шишињата со зачини поставени врз него. Нема веќе неуредна кујна! Современиот дизајн е модерен и одговара на различни стилови на кујнски декор.

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ