LED ДИСКО сијалица (color rotating lamp)

699 ден

420 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

LED ДИСКО сијалица

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

E27 3W RGB LED светло со целосна боја со ротирачка сијалица

– Висок квалитет, издржлив и безбеден за употреба

– Енергетска конзервација и заштита на животната средина

– Цветна ротирачка светилка

– Долг живот до 20000 часа

– Прилагодлив за употреба во диско, сала за танцување, КТВ, бар, сцена, клуб, забава, итн.

Спецификации:

Тип на коннектор: E27

Светлосна боја: RGB

Работен напон: 220V

Моќност: 5W

Температура: 6000-6500K

Димензии: 195 * 80 * 80мм

Тежина: 188g

Пакетот вклучува:

1 x E27 3W RGB LED светло со целосна боја

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ