НАНО КАРБОРУНД СУНЃЕР

599 ден

399 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Кажете им збогум на сите ваши тврдоглави дамки

Дали ви е уморно да користите обичен сунѓер за да ги исчистите дамките на вашите тенџериња и тави? Не се секирај! EasyScrub™ е вашето идеално решение. Покриен со нано-карборунд честички, ги прави сите дамки и нечистотии да исчезнат веднаш како магија.

Брзо и ефикасно инстант чистење

Создаден со материјали со врвен квалитет, тој обезбедува брза и силна моќ за чистење што веднаш ги отстранува сите тврдоглави дамки и нечистотија.

Лесно чистење без детергенти или хемикалии

Едноставно, потопете го пилингот во чиста вода и гледајте како секоја наночестичка ги брка дамките без да користи штетни хемикалии.

Повеќенаменски пилинг со широка апликација

 EasyScrub™ е дизајниран да ви помогне да го намалите оптоварувањето низ куќата. Може да го користите на разни предмети, од тенџериња до тави, шпорети, мијалници, печки, микробранови, скари за скара, котлиња и друго!

Сечете на мали парчиња за чистење на тесни простори

Дали имате незгоден агол или тесен простор што се трудите да го исчистите? Едноставно исечете го пилингот на помали парчиња кои одговараат и вашиот проблем ќе се реши веднаш.

Висококвалитетен и еколошки

Направен со перничиња со врвен квалитет и попрскан со ретки наночестички, EasyScrub™ е цврст, отпорен на абење и издржлив. Тоа предизвикува сите ваши дамки да жалат што се доближиле до вашиот прибор.

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ