Бесконтактен инфраред топломер

1999 ден

599 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

✅Бесконтактниот топломер користи најсофистицирана инфраред технологија за да измери температура од одредена површина. Со насочување кон челото можете брзо и точно да ја измерите температурата. Со само едно притискање на копчето вие добивате прецизно измерена температура за помалку од 2 секунди.
✅Термометар се напојува со 2 x AAA батерии(нема во пакет)

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ