2 ВО 1 ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕГЛА ЗА КОСА

999 ден

499 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

✅ Мултифункционална намена - за изглед по ваш избор, сега можете да изберете помеѓу права и виткана коса во последен момент без да се двоумите.

✅ 5 нивоа на температура - подесете ја температурата на едно од петте нивоа помеѓу 150-230°C без да ја оштетите вашата коса.

✅ Супер компатибилна - понесете ја секаде со себе во вашата чанта, ранец или актовка.

✅ 30 секунди загревање - до посакуваната температура.

Компактниот дизајн ти овозможува да патувате секаде со неа. Се што треба да направите е да ја изберете идеалната температура за вашата коса и за помалку од 30 секунди таа ќе биде спремна за користење.

Уникатниот мултифункционален дизајн ќе ти овозможи секогаш да имате нов изглед, дали тоа ќе биде права или виткана коса и ќе ве направи да се чуствувате елегантно и совршено преку целиот ден.

Излезете од дома во секој момент без двоумење за изгледот на вашата коса.

Најновиот дизајн на професионалната пеглата за коса овозможува двојна функција за вашиот избор и вкус дали е тоа права или виткана коса, сега ќе можете најлесно и најбрзо да дојдете до посакуваниот изглед и тоа било каде и да сте.

Тоа ви го овозможува нејзиниот компактен и практичен дизајн и ви ја дава слободата да ја понесете со себе во вашата чанта, ранец или актовка.

Дали ви се случило да излезете од дома во брзање со несредена коса? Ова нема да ви се повтори никогаш повеќе бидејќи оваа пегла ќе биде секогаш тука до вас.

Зошто да ја избереш нашата 2 во 1 професионална пегла за коса:

  1. Овој производ е идеален за зацрвстувањето на косата. Керамичкиот слој овозможува рамномерна распределба на топлината за брзо и ефикасно исправување на косата.

  2. Освен што ја исправа косата, овозможува и создавање на совршени локни. Едноставно постави ја саканата температура и стилизирај ја косата по желба.

  3. Благодарение на керамичката обвивка, овој производ ја штити косата од оштетување и сушење. Ова значи дека можеш да го постигнеш посакуваниот стил без да ја оштетиш косата.

  4. Овој производ е повеќенаменски, што значи дека можеш да го користите за различни фризури и стилови, како и за различни типови коса. Тоа е совршен производ за секој кој сака да експериментира со својата коса.

 

Технички карактеристики:

  • Kерамички плочки со антистатички турмалин

  • Кабел за напојување: 2м

  • Напон: 100-240v 50 / 60Hz

  • Температура: 150°C-230°C

  • Моќност: 45W

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ