ПРЕНОСЛИВ БЕЗЖИЧЕН БЛЕНДЕР ЗА ОВОШНИ ОБРОЦИ

999 ден

499 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

ПРЕНОСЛИВ БЕЗЖИЧЕН БЛЕНДЕР ЗА ОВОШНИ ОБРОЦИ

🍎💥🏃🏼‍♂️ На брз и лесен начин подготви си ги твоите омилени овошни оброци во движење! 🤩⚡🤸🏼‍♀️

Предности при користење на овој производ

✅ Брза и лесна подготовка на смути - Благодарение на брзиот мотор и сечилата, овој блендер подготвува вкусни смути брзо и лесно.

✅ Преносливост - Овој мини блендер е многу лесен и пренослив, што го прави идеален за патување, кампување или за брзо смути во канцеларија.

✅ Лесно чистење - Блендерот лесно се чисти, што заштедува време и го олеснува одржувањето на хигиената.

✅ Разновидност - Овој мини блендер може да се користи за правење различни смути, сокови, сосови, хумус и други слични јадења, што го прави повеќенаменски помошник во кујната.

2 ВО 1 ФИНКЦИЈА

Практичен уред кој ти овозможува да подготвуваш вкусни и здрави оброци насекаде. 2 Во 1 функција - блендер и шише за пиење, давајќи ти можност брзо и лесно да подготвиш смути, сок, протеински шејк или кој било друг пијалок, дури и во движење!

ВКУСЕН ОВОШЕН ОБРОК ВО ДВИЖЕЊЕ

Овој блендер е исто така многу лесен за употреба. Само треба да го наполниш садот со потребните состојки, да го затвориш и да го притиснеш копчето на уредот, било каде и во било кое време. Без разлика дали си дома, на работа, во теретана или во движење! Со својата пренослива големина, лесно се вклопува во торба или ранец, што го прави идеален за луѓе кои се постојано во движење.

Технички карактеристики:

  • Капацитет: 350ml
  • Капацитет на батеријата од 1.200 mAh
  • Моќност: 40 W

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ