Масажен ремен за слабеење и опуштање

1999 ден

999 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Повеќенаменски појас за:

  • За болки во половината, помага при силни болки
  • Помага при намалување на телесната тежина
  • Го подобрува метаболизмот
  • Го подобрува крвотокот
  • За тонирање на уморните мускули
  • Ослободува од стрес и ја враќа еластичноста на мускулите
  • Димензии: 125 x 17cm
  • Тежина: 800g
  • Напон: DC12V 1000mA/ max. 7.2W

Масажа со вибрации: 5 силни и брзи мотори (5800 вртежи во минута) кои ви пружаат подобро чувство и релаксација
– 8 режими за вибрации: циклични, пулсирачки, интервално, со притискање, класична вибрација, условено, насочено, разновидно.

Може да се постави околу струкот, грбот, колковите, колената, нозете, бутините или рамената.

Врши стимулација на одреден дел од телото и помага при зголемување на мускулната маса, како и намалување на вишокот килограми, а може да се користи и само како масажер на различни делови од телото за отстранување на напрегнатост, пружа удобност и опуштање на мускулите.

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ