Мини сецко за храна

800 ден

300 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Предности при користење на овој производ

Рачна употреба – Не се потребни батерии или струја, едноставно повлечи ја рачката неколку пати за да го исецкаш зеленчукот или овошјето.

Помошник во кујната – Подготви шарени салати и оброци брзо и лесно.

Моќни сечила – Овие сечила од нерѓосувачки челик се силни и издржливи, овозможуваат прецизно сецкање

Ти здодеа ли од оние големи и бучни машини? Безброј делови а нивното чистење може да биде вистински кошмар.

Ти го претставуваме повеќенаменскиот, мал и компактен Супер Сецко кој ти овозможува да сецкаш парчиња, резанки или коцки од кромид, печурки, домати, пиперки, лук и овошни салати и сето тоа само за неколку секунди.

Сечилата со челик сецкаат и ротираат на различни агли со што сецкањето го прави побезбедно и побрзо отколку со ножеви..

Овие сечила се толку силни и издржливи, што нема да отапат и доколку сецкаш мраз за твојот освежителен пијалок.

Тој е рачен сечко и е едноставен за употреба без струја или батерии.

Идеален е за мали кујни и за кампување. Само стави ги состојките во садот, затвори го капакот и повлечи ја рачката. Едноставен е за чистење.

Садот со капацитет од 500мл. овозможува сецкото да го чуваш на било кое место бидејќи не зафаќа многу простор.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS + нерѓосувачки челик
  • Капацитет на садот: 500ml
  • Димензии: 12.5cm x 9cm

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ