Go pro kamera

1999 ден

999 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Водоотпорната камера! 💦💦💦
Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени моменти, спортската камера ќе ви го овозможи со вклучени додатоци за кацига, водоотпорна маска, додатоци за вградување на велосипед, полнач, USB кабел и упатство.
Спецификации:
- Сензор на слика: 12 Мега пиксели CMOS - Sensor
- Резолуција на сликање: Максимум 12 MP (4032*3024 pixels)
- Резолуција на снимање: 1920*1080 пиксели (130 fps)
1280*720 пиксели (60 fps)
- Формат на компресирање: H.264
- Широко аголни леќи: 170 степени HD широки леќи
- Водоотпорност до 30 метри
- Мулти јазично мени
- Меморија: користи micro SD картичка до 32GB (не е вклучена во пакетот)
- Батерија: 900mAh (околу 1 час непрекинато користење)
- Влез/Излез: Micro USB
- Димензии: 59.2 х 29.8 х 41.1 милиметри

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ