Козметичка кутија за шминки со 4 фиоки

999 ден

700 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Организер за козметика или накит – совршен подарок за сите девојки и жени!

  • Содржи 4 фиоки и повеќенаменски прегради за се да ви биде лесно пристапно
  • Совршена големина и дизајн, одлична декорација за вашата спална соба, бања, итн.
  • Заштедете простор и организирајте ги лаковите за нокти, кармините, четките, моливите, прстените, ланчињата и др.
  • Транспарентна цврста акрилна пластика
  • Димензии: 24 х 15 х 19cm

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ