JBL звучник 1+1 за само 999денари

1999 ден

999 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

JBL   звучник со моќност од 15W. Безжичен и лесно преносен, одличен за вашиот дом, тераса или патување.
Овозможува неверојатни 12 часа звук со едно полнење
Батерија 6000mAH
Моќност 15W
Bluetooth
USB
Димензии 79 x 185.2 x 79mm
Тежина 600g

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ