Караоке звучник со микрофон PK-10

3999 ден

2499 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Лесно пренослив звучник од 8“

Вградена екстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 5 часа.
Јачина: 40W
Диспеј и лед мултиколор светло и диско топка
Работи со Bluetooth, USB, SD card, Aux  кабел и Fm радио
Димензии: 35 x 23 cm

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ