4 Соларни Ламби водоотпорни

1499 ден

999 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

💡4 Соларни Ламби водоотпорни 💡  👑4 ламби за само: 999денари👑  ✅Димензи: 30cм, ✅ Во текот на денот се полнат, автоматски се палат ноќе ✅ Не е потребна електрична енергија ✅ Водоотпорни: IP55

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ