Мини ХД Камера

999 ден

599 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

КАРАКТЕРИСТИКИ:

– 1080 Full HD резолуција
– Ширина и висина 2,2цм
– Широкоаголна леќа 140 степени
– Слот за мемориска картичка (нема во пакет)
– 360 mAh литиумска батерија

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:

– 1 мини камера
– 1 USB кабел
– 1 DV кабел
– 1 штипка и држач
– упатство за употреба

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ