Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација

999 ден

699 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација.

Pro Wax 100 – апаратот за топење восок за депилација може да се користи за домашна и професионална употреба.
Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење по цело тело и лице.

Сетот содржи:

1x Pro Wax100
1x 100гр. восок

Моќност: 80W
Капацитет: 500ml
Димензии : дијаметар 18cm x висина 15cm
Димензии на котлето: дијаметар 10.5cm x висина 6.5cm
Работи на: 220-240V
Фреквенција: 50 / 60Hz
Димензии на пакет: 20 * 20 * 15cm

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ