ТЕТРИС КОНЗОЛА ЗА ДЕЦА

499 ден

299 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Во ова игра вклучени се многу популарни игри.

 

Brick игра е една од најпопуларните гејмерски конзоли едноставни (електронски игри) во светот.

 

Конзолата се карактеризира со интелегентност, едноставност и сигурност.

 

Играта е за возраст - од 4 години.

 

Изградена во 26 видови на различни игри.

 

Спецификација:

-Моќ - 4 батерии AAA / LR03 (не се вклучени).

-Звучник - таму.

-Радио FM - 88-108 MHz.

-Екран на осветлување (сина).

-Континуирано време за работа од 4 батерии - до 10 часа.

-Димензии – 160 х 65 х 30 милиметри.

-Материјал - пластика.

-Тежина (без батерии) - 100g

-Боја - црна.

-Слушалки и лента за околу рака вклучени.

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ