Мини безжичен принтер

2000 ден

1400 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

  • Мини печатач со Bluetooth
  • Снимајте ги вашите омилени моменти и испечатете ги веднаш со овој елегантен и пренослив уред
  • Безжично поврзување: поврзете го вашиот телефон или таблет со печатачот преку Bluetooth за лесно и практично печатење
  • Нема потреба да се грижите дека ќе остане без струја, мини печатачот доаѓа со долготрајна батерија
  • Испринтајте ги сите белешки, текстови и омилени слики од вашиот телефон, брзо и лесно
  • Идеален за сите возрасти: ученици, студенти, канцелариски работници, печатење на белешки во домот и за забава на најмалите
  • Одличен подарок за вашите деца, пријатели и роднини
  • Вградена батерија на полнење: 3,7 V, 1000 mAh (активна работа 6 часа)
  • Материјал: ABS+PC
  • Димензии: 11 x 8 x 3,5cm

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ