Воздушна фотеља со табуретка

1999 ден

1499 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Висококвалитетно јато на горната површина и густ ПВЦ материјал на дното, 100% безбеден и еколошки, поиздржлив за употреба и не лесен за дупчење.
Големина на троседот: 116х98х83цм
Големина на табуретката: 62х62х31цм
Контурно седиште со удобен потпирач за грб и потпирач за нозе
Има брз вентил на дното на софата, на кој му требаат само неколку минути за да се надува и издува, софата на надувување е мала, лесна за носење и складирање.
Ергономски, го поддржува вашето тело под најудобниот агол, идеален за одмор, дремка, спиење, читање, солариум, семејно собирање во дворот и многу други прилики.
идеален за многу места како дневна соба, спална соба, балкон, градина, надворешен двор, кампување, патување, плажа,…

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ