РАЧЕН ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР СО МИКРО ВИБРАЦИИ

2999 ден

2499 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Овој уникатен и најпродаван рачен електричен масажер со микро вибрации е опремен со четири различни глави за масажа за да им помогне на корисниците да ги релаксираат различните делови од телото.


Користи високо квалитетен мотор, мотор со перформанси за ладење. Има непречено работење со намален шум. Не прави повеќе од 45db бучава при работа.


Неговата брзина на полнење е многу брза, а вградената батерија Li-Ion со голем капацитет од 2000 mAh, може да обезбеди од 2 - 3 часа работа по целосно наполнетост.


Спецификација:

  • Влезен напон: 110 - 240V, 50 - 60Hz
  • Номинален напон: 8.4V
  • Номинална моќност: 24W
  • Капацитет на батеријата: 2000mAh
  • Брзина: 1200 - 3300 р / мин
  • Опсег: 1 - 6 брзини
  • Четири глави за масирање: Глава во форма на У, мала тркалезна глава, сферична глава, рамна глава


Mатеријал: ABS

Тежина на пакет: 1.552 кг.

Големина на производот (Д x Ш x В): 23.00 х 22.00 х 6.50 см 

Големина на пакетот (Д x Ш x В): 32.00 х 23.00 х 9.00 см

Пакет содржи: 1 x пиштол за масажа, 4 x различни глави за масажа, 1 x адаптер

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ