Подлога за Истегнување и Масажа за само 399ден

599 ден

399 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Оваа справа има 128 топчиња за масажа кои делуваат со длабок и нежен притисок на одредена област, ублажувајќи ја хроничната болка во грбот. Дизајнот е направен на научна основа, така што сите топчиња за масажа се поставени стратешки на одредени места за да го поддржат грбот и да ја ослободат напнатоста за само неколку минути истегнување.
Му помага на ‘рбетот да се врати во својата природна форма и го подобрува секојдневното држење на телото.
Опушти ги сите мускули, ослободи се од напнатоста и насобраниот стрес.
Со нежно притискање на точките за акупунктура, брзо ќе ги ослободиш затегнатите мускули.
Мемори пена со врвен квалитет ќе ја направи оваа масажа пријатна и неверојатно релаксирачка.
Прилагодлива е и има 3 нивоа на истегнување
Технички карактеристики:
Димензии: 370 x 245 mm
Висини на три нивоа: 70cm, 90cm, 110cm
Материјал: ABS пластика + гума ( сина или розева, по наш избор)

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ