Nicer Dicer Plus сецко

799 ден

500 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Карактеристики на производот:


Оваа кујнска алатка со ергономски дизајн е исклучително лесна за користење, a ножевите на сите додатоци се од остар нерѓосувачки челик што значи дека ќе ги користите повторно и повторно.

Уникатниот дизајн на машинката ја прави исклучително лесна за чистење, сите додатоци лесно се вадат и стават, така да може да ги измиете посебно

Во сетот се вклучени 6 различни додатоци за сецкање со кој храната може да ја сечете на десетина различни начини.

Може да сецкате коцки, кришки, ленти во повеќе големини и дебелини, може да лупите, рендате и да миксате

Кога сецкате кромид и лук, рацете нема да ви мирисат

Наменет за секаков вид на храна

Основата е изработена од проѕирна пластика, за да гледате како сецкате

Безбеден за деца

Заштедува време и пари

Прстите не ги допираат сечилата

Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање

Задолжителна алатка за сите оние што го обожуваат кулинарството, а храната ќе ја сецкате до перфекција.

 • 1 Главна единица
 • 1 Проѕирен сад (кој може да служи и како сад за складирање)
 • 1 Капак со копче
 • 1 Додаток за сечње на коцки и ленти
 • 1 Додаток за кружно сечење на осмини и четвртини
 • 1 Додаток за сечење во форма на V
 • 1 Додаток со ренде
 • 1 Двонасочен нож за лупење
 • 1 Заштитен додаток за сецкање
 • 1 Заштитен додаток за сечивото со осмини и четвртини
 • 1 Пластичен капак за одржување на свежината на храната

Сетот се состои од:

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ