Релакс ТОНЕ - Масажер

850 ден

550 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Карактеристики на производот:

 • Лесен за употреба
 • Можност за прилагодување на брзината (мак. 2500 вртежи)
 • 5 глави за различна масажа
 • Заштита при случаен контакт со коса
 • Работи на струја
 • Со Relax & tone масажерот добивате: слабеење, тонирање и релаксација – сво еден неверојатен производ
 • Relax & Tone е уникатен масажер со кој ќе слабеете и ќе го затегнувате телото без вежбање
 • Тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута
 • Осцилациите навлегуваат длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки
 • Потребни Ви се само 10 минути масажа во денот со Relax & Tone за да постигнувате неверојатни резултати.
 • Го добивате со четири уникатни додатоци:
  – рамен додаток – идеален за масажа на вратот, рамената и грбот и ослободување на мускулната тензија
  – брановиден додаток – дизајниран со четири бранови кои се вистинско оружје во борбата со масните наслаги, за длабока масажа на ткивото и тонирање на мускулите
  – микротурпија – за отстранување на тврдата и сувата кожа од Вашите стапала
  – ролер додаток – со осум ротациони тркалца за удобна масажа
 • Relax & Tone е модерен, стилизиран, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите членови во семејството
 • Покрај четирите додатоци, вклучивме и заштитна навлака, за да добиете уште попријатна масажа
 • Relax & Tone ги намалува проблемите со: тежината, ги смирува болките во вратот, ја подобрува циркулацијата на крв и ги масира нозете и стапала
 • Relax & Tone единствен апарат со кој ќе седите и ќе се опуштате додека истовремено вежбате

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ