ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕСА ЗА БРАНОВИДНА КОСА

1999 ден

999 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕСА ЗА БРАНОВИДНА КОСА

Направи ја сама твојата совршена брановидна коса 

 

Предности при користење на овој производ

Три грејни шипки – Распореди ја косата и направи убави локни со помош на виткање со не само едно, туку дури три стапчиња за виткање коса.

Керамичка плоча – Заштити ја косата со керамичка плоча која рамномерно се загрева и спречува твојата коса да гори и ја прави здрава и сјајна.

Професионален квалитет– Постигни фризерски ефект и направи своја фризура со висококвалитетна пегла за виткање што ти дава неверојатни резултати.

ПРИРОДНИ КАДРИЦИ
 

Дали си уморна од трошење пари по скапи фризерски салони? Направи фризура сама и постигнете резултати како професионалец со оваа професионлана преса со три грејни шипки. Зачувај го здравјето и сјајот на твојата коса со помош на керамичката плоча со која е облошена пресата. Направи природни кадрици и блескај секој ден!

Распореди ја косата и направи убави локни со помош на виткање со не само едно, туку дури три стапчиња за виткање коса.

КЕРАМИЧКА ПЛОЧА
 

Моделот има контрола на температурата, за подобро да ги моделираш твоите кадрици.

Создади различни кадрици со различни комбинации на време и температура.

Пресата е обложена со керамичка подлога која обезбедува неоштетувачки третман на твојата коса која и по долготрајна употреба ќе остане сјајна и мазна.

Технички карактеристики:

  • За сите типови на коса
  • Безбедна и лесна употреба
  • Максимална температура 220 степени
  • Фреквенција: 50 / 60Hz
  • Моќност: 45W
  • Тежина: 14,18 мл
  • Должина на кабелот: 5,6 метри
  • Приближна големина: 13,2 “x 3,2” (L x W)

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ