Четка за чистење и масажа на лице

999 ден

399 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Длабоко исчистете ја и освежете ја кожата. Ја чисти кожата и нежно ги отстранува мртвите клетки.
Доаѓа во сет со два додатоци.
Четката ја прави вашата кожа да биде мека, мазна, освежена и помлада.
Уред е водоотпорен
Користи 2 АА батерии (не се вклучени)
Mатериал: пластика
Димензии: 19cm

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ