Масажирачко Седиште со 5 вида на масажи

2999 ден

1999 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден


Масажирачко Седиште со 5 вида на масажи

Ова дефинитивно е најдобриот Best seller што досега сме го имале.

Ви го претставуваме најпобаруваниот производ Масажирачко Седиште со 5 вида на масажи.

Ова технолошко решение е идеално за употреба во:

– автомобил,

– дома,

– канцеларија.

Со помош на вертикалното и кружното движење на масажата се ублажува напнатоста, болката и стресот на грбот, вратот или рамената.

Во секојдневието се соочуваме со болки во грбот и непријатност заради долгите часови на работа. Овој технолошки производ нуди практично решение за проблемите.

Кога се става на седиштето каде се седи, едноставно се вклучува во штекерот и се прилагодува брзината и интензитетот на масажата со жичениот далечиски контролер.

Ова е производ што премногу е потребен за оние што практикуваат долги возења, Исто така, е многу корисен за домашни услови додека се чита некоја книга. Тој врши функција опуштање при гледање на телевизија или слушање на музика со помош на креирање на опуштачка масажа на грбот.

УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

– СОДРЖИ 5 МОТОРИ ЗА ВИБРАЦИЈА ВНАТРЕ ВО СЕДИШТЕТО

– 5 МАСАЖИРАЧКИ МОДЕЛИ НА МАСАЖА (KNEADING/TAPPING/ROLLING/PULSE/AUTO)

– ТРЕТИРА 4 МАСАЖНИ ЗОНИ – UPPER BACK/LOWER BACK/HIPS/THIGHS

– МОЖЕ ЛЕСНО ДА СЕ КОНТРОЛИРА ОД МНОГУ ФУНКЦИОНАЛНИОТ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛЕР

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА:

1 x МАСАЖИРАЧКО СЕДИШТЕ

1 x АДАПТЕР НА НАПОЈУВАЊЕ

1 х АДАПТЕР НА АВТОМОБИЛ

1 x УПАТСТВО

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ