Електрична четка за фенирање и стилирање на коса

999 ден

600 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

Технички карактеристики:

  • Димензии(приближно): 34 cm x 7 cm
  • Моќност: 1000 W
  • Напон: 110 / 240V 50 ~ 60Hz
  • Три нивоа на температурата: 60 -120 степени
  • Тежина: 660гр
Предности при користење на овој производ

Брзо исуши ја косата – Оваа четка има вграден механизам кој ја суши косата додека ја чешлаш или виткаш, што значи двојно помалку работа за тебе!

Три нивоа на топлина – Прилагоди го нивото на топлина според твоите потреби и подготвена си да стилизираш.

Од права до виткана коса – Покрај опцијата за сушење на косата, можеш да ја исправиш директно, да направиш големи локни, да го зголемиш волуменот на веќе исушената коса или да ја освежиш фризурата.

Неверојатен волумен – Четката со едно движење го прави она за што на професионален фризер му требаат 2 раце, па затоа очекувај одлични резултати.

Колку пати си се откажала од миење на косата и си ја врзала опашката затоа што немаш доволно време да ја поправиш? Што ако можеш да влезеш во бањата и да излезеш од неа со совршено стилизирана коса за само половина час?

Повеќето жени во просек на фенирање трошат по дваесет минути. Но, ќе ти откриеме како можеш да го „препловиш“ тоа време.

Оваа четка е во сопственост на илјадници жени ширум светот, а го преполови времето на сушење и обликување на косата на сите! Без разлика на должината и густината на твојата коса, оваа четка ќе ја исуши и обликува така што ќе добиеш одлични резултати, без оштетување.

Нашата четка за брзо фениранје во исто време ја суши и обликува твојата коса и ќе те спаси од одење на фризер секоја недела.

3 нивоа на топлина покриваат сè, од најгустата коса до поправка на веќе сува фризура. Прилагоди го нивото на топлина според твоите потреби и подготвена си да стилизираш.

Пред да ја користиш четката, триј ја косата со крпа за да се отстрани вишокот вода и исчешлај ја косата за да се отплетка и можеш да започнеш со фенирање!

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ