Сет од 2 Апсорбирачки простирки за кујна

999 ден

650 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

  • Во оваа понуда добивате 2 апсорбирачки кујнски простирки
  • Димензии: 120 x 40cm + 60 x 40cm
  • Кујнска подлога која ќе ја впие целата вишок вода на подот за миг!
  • Идеална за поставување на подот пред мијалникот и рерната
  • Брзо ја апсорбира сета влага и брзо се суши
  • Нејзината површина е нелизгачка и многу едноставна за одржување
  • Можете да ја користите во бањата, кујната или во било која друга просторија. Спречува лизгање и може да се користи и како простирка за во када или туш кабина.

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ