Најнов модел на Караоке Звучник со Микрофон 8 инчен

1999 ден

1299 ден

Достава до вашиот дом: 130 ден

😍 Најнов модел на Караоке Звучник со Микрофон 8 инчен 😍

📌Акциска цена за само: 1299ден ✅

✅Идеално за ваште журки и прослави
✅Со дисплеј и лед мултиколор светло.
✅Лесно пренослив блутут звучник
Работи со 🔴Блутут, 🔴USB, 🔴SD card, 🔴AUX кабел и 🔴ФМ РАДИО.
🔵Микрофон со кабел, Кабел за полнење
🔋Со вградена екстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 5 часа

димензи: 38x25x20cm

ПРОМОТИВНИ ПРОИЗВОДИ